Login

MATEŘSKÁ ŠKOLA SKALSKO

Charakteristika školky

Charakteristika školky

Kapacita naší školky je 35 dětí, je vedena jako dvoutřídní.
Budova je přízemní s bezbariérovým přístupem a s velkou
přilehlou zahradou ve velmi pěkném prostředí.
Její vnitřní prostory byly nově zrekonstruovány. Herní prostory mají nově barevně vymalované stěny a jsou vybaveny moderním nábytkem. V srpnu 2012 byly pořízeny nové stolky, židličky a lehátka s úložnou skříní, o prázdninách 2013 byla vyměněna zbylá lehátka a dokoupen ještě jeden kontejner na ložní prádlo. Taktéž byl vyměněn některý starý nábytek, dokoupeny úložné boxy či nově potažen dětský gauč.

Třídy jsou od sebe odděleny zatahovacími dveřmi. Jedna z tříd v době odpoledního klidu slouží jako ložnice. Letos o prázdninách paní učitelky zrenovovaly šatničku - je zde vymalováno a položené nové lino. Paní Kučerová nám ušila i nové sáčky. Nově vyzdobenou máme i hlavní chodbu, s fotografiemi vašich dětiček. Do příštího roku musí vydržet renovace koupelny. Naše školka má i vlastní malou kuchyňku, která neustále prochází drobnými úpravami, v minulém školním roce sem byla zakoupena myčka nádobí. Zde jsou připravovány svačiny a vydávány obědy, které nám dováží z místní jídelny, kde se stravují i žáci školy. Zahrada je oplocená, doplněná živým plotem ze vzrostlých tújí. Dostatečné je i vybavení dřevěnými herními prvky jakými jsou - věž se skluzavkou, šplhací sestava, prolézačky a pískoviště splňující bezpečnostní normy.
K projektům environmentální výchovy ale i výtvarným či pracovním činnostem je na školní zahradě upraven zahradní domek. O denní program a předškolní výchovu dětí se od školního roku 2014/2015 starají tři paní učitelky - vedoucí učitelka DiS. Hana Zachrdlová, paní Pavla Havrdová, a slečna Klára Zahrádková. O plná bříška dětiček se s láskou stará paní Marcela Kučerová.

Volná místa v
Vážení rodiče,v naší mateřské škole máme od září 2018 ještě >>


RYCHLÝ KONTAKT

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA SKALSKO, OKRES MLADÁ BOLESLAV

Skalsko 23
294 26 Skalsko

Telefon:
ZŠ - 737 388 336
MŠ - 702 123 515
zsskalsko@centrum.cz

AKTUALITY

Kouzelník Navarro

Vážení rodiče,
6. 1. 2020 do MŠ přijede kouzelník Navarro s představením Kouzelné míčky...

Vánoční dílnička

Vážení rodiče,
v úterý 17. prosince 2019 se od 16:00 uskuteční vánoční dílnička...

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí naší školy.

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček
ZŠ a MŠ Skalsko

Created by © 2014 - 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign